Turkish Language Pack coming soon

 • Filebase dahil olacak mı acaba. Şimdiden teşekkürler.

  Hayır yukarıda da belirttiğim gibi 5.2 (Core + Forum) ayrıca ACP de Türkleştiriliyor. Kendimde mevcut hangi eklentiler varsa onu yayınlayacağım.

 • Hayır yukarıda da belirttiğim gibi 5.2 (Core + Forum) ayrıca ACP de Türkleştiriliyor. Kendimde mevcut hangi eklentiler varsa onu yayınlayacağım.

  Ben de çeviriye başladım. Fakat ACP'yi Türkçe'ye çevirmekten bir süre sonra vazgeçtim. Kontrol panelini İngilizce kullanırken daha rahat ettiğimi fark ettim. Tabii, bu da vakit kaybı oldu. Bu yüzden ACP dışında kalan ön sayfada gözüken şeyleri çevirmeye geçtim bugün.


  Sizin çeviriniz ne durumda?

 • Ben de çeviriye başladım. Fakat ACP'yi Türkçe'ye çevirmekten bir süre sonra vazgeçtim. Kontrol panelini İngilizce kullanırken daha rahat ettiğimi fark ettim. Tabii, bu da vakit kaybı oldu. Bu yüzden ACP dışında kalan ön sayfada gözüken şeyleri çevirmeye geçtim bugün.


  Sizin çeviriniz ne durumda?

  Bir çok yerini çevirmiş durumdayım. Hakkımda bölümünden sayfamı takip edebilirsiniz.

 • Bir çok yerini çevirmiş durumdayım. Hakkımda bölümünden sayfamı takip edebilirsiniz.

  Evet, bir süredir takip ediyordum. Lisans almaya karar vermeden önce de incelemiştim. Şu an toplamda %17'sini çevirmiş durumdayım. Eğer çok ilerideyseniz ve paylaşmayı düşünüyorsanız ona göre hareket edecektim

 • Evet, bir süredir takip ediyordum. Lisans almaya karar vermeden önce de incelemiştim. Şu an toplamda %17'sini çevirmiş durumdayım. Eğer çok ilerideyseniz ve paylaşmayı düşünüyorsanız ona göre hareket edecektim

  İçerik ve çeviri karışık ilerliyorum. Aynı zamanda tasarımı da editliyorum. Bitince paylaşacağım.

 • Airgunturk hangi dosyayi ekledin kardes? 5.1 Version icin bile Türkce Paketi bulamiyorum?


  Anyone has "Türkisch Pack" ?


  Hat jemand zufällig das Türkische Sprachpaket? für die Aktuelle version? Bzw. 5.1?

  Never change a running system!

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!